دریافت کد تخفیف ۱۵ درصدی کاهش رتبه الکسا تا پایان شهریور

شما عزیزان تنها تا پایان شهریور ماه فرصت دارید تا با استفاده از کد تخفیف ۱۵ درصدی کاهش رتبه الکسا ، سفارش خود را به ثبت برسانید و باعث بهبود رتبه سایت خود به صورت تضمینی و قطعی شوید.

همانطور که می دانیم ، پس از سئو و بهینه سازی سایت ، بهبود رتبه الکسا یکی از مهمترین دغدغه های اکثر مدیران سایت ها به شمار می رود. زیزی گو به عنوان قوی ترین سیستم ارائه دهنده خدمات مربوط به بهبود رنک الکسا ، توانسته با هزینه های مناسب و معقول رتبه بسیاری از سایت ها را کاهش دهد. این کاهش رتبه همراه با بهبود بسیاری از پارامترهای نظیر بانس ریت سایت نیز هست و در مجموع ، رضایت خاطر وبمستران عزیز را فراهم می آورد. در راستای جلب نظر شما همراهان عزیز ، کد تخفیف ۱۵ درصدی کاهش رتبه الکسا را در نظر گرفته ایم که تنها تا پایان شهریور ماه قابل استفاده می باشد.

برای استفاده از کدتخفیف ، کافیست ابتدا وارد صفحه مربوط به کاهش رتبه الکسا شوید.

کد تخفیف 15 درصدی کاهش رتبه الکسا

 

سپس می توانید پلان موردنظر خود را انتخاب کرده و با کلیک بر روی دکمه همینک پرداخت کنید ، وارد صفحه مربوط به درگاه زرین پال شوید. پس از وارد کردن اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، شماره تماس و آدرس سایت ، روی دکمه پرداخت کلیک کنید و وارد صفحه مربوط به آن شوید.

کد تخفیف 15 درصدی

 

حال که وارد این صفحه شدید ، با کلیک بر روی بخش کد تخفیف ، عبارت alexarank15697 را وارد نموده و سپس بر روی دکمه ثبت کلیک کنید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

کد تخفیف 15 درصدی

 

حال که تخفیف اعمال شد ، بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا وارد درگاه پرداخت شوید. پس از پرداخت مبلغ نیز بایستی فایل موجود در بالای پکیچ ها را دانلود و در root اصلی هاست خود آپلود و سپس extract کنید تا سایت شما وارد سیستم مخصوص زیزی گو شده و بازدیدها به صورت انبوه برای شما قرار داده شود.

 

لازم به تاکید مجدد است که کد تخفیف ۱۵ درصدی کاهش رتبه الکسا تنها تا پایان شهریورماه معتبر می باشد.

ارسال پاسخ