افزودن بخش سفارش کاهش رتبه الکسا به پنل کاربری

مدتی است که مجموعه زیزی گو ، پلان هایی را جهت کاهش رتبه الکسا تضمینی ارائه می دهد و با صرف هزینه ای معقول ، رتبه الکسا سایت شما را به صورت تضمینی کاهش می دهد.

برخلاف بسیاری از خدمت های دیگر زیزی گو مانند افزایش ترافیک سایت و ورودی گوگل که از روز نخست در پنل کاربری سایت قرار داشتند ، ثبت سفارش های مربوط به پکیج های کاهش رتبه الکسا تضمینی تاکنون از طریق پرداخت مستقیم به وسیله درگاه واسط زرین پال ممکن بود. اما از امروز ، شما عزیزان می توانید با ثبت نام در سایت و ورود به صفحه مربوطه ، سفارش کاهش رتبه الکسا خود را ثبت کرده و در آینده آن را پیگیری نمایید.

برای این امر پس از ورود به این صفحه ، می توانید با وارد نمودن عنوان دلخواه ، آدرس سایت ، شماره تماس و همچنین انتخاب یکی از ۶ پلان موجود ، سفارش کاهش رتبه الکسا سایت خود را به ثبت برسانید. پس از آن نوبت به دانلود فایل مخصوص بهبود رتبه الکسا و سپس قرار دادن آن در سایت می رسد که به وسیله آن ، بتوانیم بازدیدها را به شکل فوق العاده ای بر روی سایت شما قرار دهیم و تاثیر آن را تنها ظرف مدت ۲ ، ۳ روز مشاهده نماییم. می دانیم که رتبه الکسا یکی از معیارهای اعتبار سایت به شمار آمده و در جلب نظر کاربران سایت موثر می باشد. کاربر بیشتر نیز باعث بهبود سئوی سایت شما شده و باعث رونق کسب و کار اینترنتی تان می شود.

بیشتر بخوانید: طریقه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا و دریافت فایل

نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که در حال حاضر ، سفارش کاهش رتبه الکسا شامل تخفیف های پنل کاربری نشده و گزینه پرداخت از کیف پول برای آن غیر فعال می باشد.

گفتنی است این بخش به زودی پیشرفت های زیادی خواهد داشت و امکاناتی نظیر نمودار رتبه الکسا ایران ، نمایش تعداد بازدید روزانه و … به آن افزوده خواهد شد. با پیشرفت هرچه بهتر این بخش ، می توانیم خدمات گسترده تر و مفیدتری را برای شما کاربران عزیز ایجاد کرده و موجبات رضایت خاطر تمامی مشتریان را فراهم آوریم.

 

 

ارسال پاسخ