افزایش بازدید گوگل از چه راه هایی امکان پذیر است؟

افزایش بازدید گوگل زمانی اتفاق می افتد که وب سایت شما در صفحه اول موتور جستجوی گوگل قرار می گیرد. راهکارهای مناسبی وجود دارند که می توانند این امکان را برای وب سایت شما و مطالب موجود در آن فراهم نمایند که در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد. در این مطلب به برخی از مهم ترین موارد این راهکارها اشاره خواهیم نمود.

افزایش بازدید گوگل از طریق بهینه سازی و سئوی سایت

برای آن که مطالب سایت شما در نتایج جستجو به درستی دیده شوند و گوگل بتواند مطالب شما را به سرعت یافته و ایندکس نماید، ضروری است که سایت شما حتما سئو شده باشد. سایت سئو شده سایتی است که حداقل استانداردهای گوگل در آن رعایت شده باشد. در صورتی که یک وب سایت به درستی سئو شود گوگل می تواند به آسانی با آن ارتباط برقرار کند. شما از طریق توجه به سئوی سایت می توانید به گوگل بگویید که کدام یک از بخش ها و مطالب سایت شما مهم هستند. چنانچه وب سایت شما به درستی و طبق اصول سئو شده باشد این کار می تواند سبب افزایش ورودی گوگل برای سایت شما شود. از طریق توجه به سئو و بهینه سازی سایت، مطالب موجود در وب سایت شما در جستجوی نتایج گوگل به درستی قرار خواهند گرفت و باعث افزایش بازدید گوگل سایت شما می شود.

افزایش بازدید گوگل از طریق دریافت بازدید واقعی

از جمله روش هایی که سبب می شود یک وب سایت در نتایج گوگل بالا آمده و افزایش بازدید گوگل در آن اتفاق بیفتد دریافت بازدید واقعی گوگل است. از آنجایی که موتور جستجوی گوگل می تواند با توجه به رفتار کاربران در سایت بازدیدکنندگان غیر واقعی را از بازدیدکنندگان واقعی تشخیص دهد بسیار مهم است که شما بتوانید برای افزایش بازدید سایت خود بازدید واقعی دریافت نمایید. در نتیجه این اقدام، شما می توانید اطمینان داشته باشید که کاربران به صورت واقعی به طرف سایت شما هدایت شوند.

 

افزایش ورودی گوگل از طریق دریافت بک لینک

شما از طریق خرید بک لینک می توانید سایت خود را قوی تر نموده و آن را در نتایج جستجوی گوگل بالاتر بیاورید. خرید بک لینک سبب جلب حمایت خارجی از وب سایت شما می گردد. زمانی که چند وب سایت قوی در کلمه ای به شما لینک بدهند وب سایت شما هم در آن کلمه به پشتوانه لینک هایی که شما دریافت کرده اید قوی می شود و این مساله می تواند سبب ساز افزایش پیج رنک گوگل در سایت شما گردد.

افزایش ورودی گوگل از طریق بک لینک

افزایش ورودی گوگل از طریق تولید محتوای استاندارد

یکی دیگر از روش هایی که می توانید از طریق آن بازدید گوگل سایت خود را افزایش دهید افزایش بازدید از طریق تولید محتواهای سئو شده و استاندارد است. زمانی که مطالب استاندارد و سئو شده ای که حاوی کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با وب سایت شما هستند در سایت شما قرار بگیرند این مطالب بعد از ایندکس شدن بدون هیچگونه کاری نسبت به شمار زیادی از سایت های رقیب در موقعیت بالاتری قرار می گیرند و بدین ترتیب وب سایت شما از آن مطالب ورودی دریافت خواهد نمود.

همچنین به مرور زمان به علت استفاده از این مطالب و دریافت ورودی ها مشاهده خواهید کرد که قدرت دامنه سایت شما افزایش پیدا می کند. اگر شما مطالب وب سایت خود را به صورت رپورتاژ در سایر سایت ها منتشر نمایید به این شکل که وب سایتتان سایت منبع بوده و دیگر سایت ها انتشاردهنده مطالب وب سایت شما باشند این کار نیز می تواند کمک بسیار زیادی در جهت افزایش بازدید سایت شما در گوگل نماید.

 

افزایش بازدید گوگل از طریق انتشار رپورتاژ

در این روش به منظور بالا بردن بازدید گوگل یک مطلب که حاوی کلمات کلیدی و عکس و لینک به وب سایت شما بوده و سایت شما را معرفی می کند مورد استفاده قرار می گیرد. انتشار چنین مطلبی در وب سایت های قوی و معتبر سبب می شود که شما علاوه بر دریافت ورودی و بازدید مستقیم از این سایت ها این امکان را در اختیار داشته باشید که لینک های قدرتمندی را از وب سایت ها که خود نوعی از بک لینک به حساب می آیند دریافت نمایید.

با توجه به آن که چنین مطالبی به طور دائم در سایت درج شده و پاک نمی شوند می توانید آسوده خیال باشید که بک لینک دائمی دریافت نموده اید. این مساله در افزایش ورودی گوگل و بالا آمدن سایت شما در گوگل تاثیر بسیار مثبتی از خود بر جای خواهد گذاشت.

افزایش بازدید گوگل از طریق تبلیغات در گوگل

گوگل ادوردز از جمله سرویس های قابل ارائه به وسیله شرکت گوگل است که شما را قادر می سازد از طریق پرداخت هزینه ای در صفحه نتایج گوگل دیده شوید. در واقع گوگل ادوردز عبارت است از سیستمی که گوگل به منظور کمک به شما در راستای بازاریابی خدمات یا محصولات شما در موتور جستجوی گوگل و نیز وب سایت های وابسته به آن گسترش داده است. در شیوه تبلیغاتی گوگل ادوردز، متن تبلیغ در نتایج جستجوی گوگل برای کوئری های مرتبط به نمایش در می آید. تبلیغات در گوگل ادوردز طبق سیستم پرداخت در ازای کلیک (PPC) انجام می شود. این جمله بدان معناست که شما می توانید به وسیله سرمایه گذاری و مزایده در یک سری از عبارت ها جایگاه تبلیغ را معین نموده و فقط هنگامی هزینه پرداخت نمایید که کاربر روی تبلیغ شما کلیک انجام داده باشد. به این ترتیب شما در ازای پرداخت هزینه شاهد افزایش ورودی گوگل برای وب سایت خود خواهید بود.

 

خرید ورودی گوگل

روش دیگری که می توانید به وسیله آن، ترافیک مناسبی را برای سایت خود دریافت کنید، استفاده از سیستم خرید ورودی گوگل زیزی گو است که کاربرانی کاملا واقعی برای شما ارسال می کند. در این روش شما می توانید تعداد بازدید روزانه، مدت زمان حضور کاربر و همچنین تعداد بازدیدهای هرکاربر از صفحات سایت خود را تنظیم کرده و بازدیدهایی کاملا طبیعی دریافت کنید.

ارسال پاسخ