افزایش بازدید سایت از طریق تولید و انتشار ویدیو

تولید و انتشار ویدیو از جمله روش هایی است که می توان از طریق آن کمک شایانی به افزایش بازدید سایت نمود. در این فرصت در تلاشیم راهکارهای مناسبی را در جهت تولید و انتشار ویدیو و بهبود رتبه سایت از این طریق معرفی کنیم.

راهکارهای مناسب جهت تولید و انتشار ویدیو

همانطور که می دانید تولید و انتشار ویدیو در مقایسه با سایر فرمت های محتوایی دارای بیشترین محبوبیت هستند و تاثیرگذاری بیشتری را بر روی مخاطبان خود دارند. شاید در نگاه اول تولید ویدیو کار سخت و پیچیده ای به نظر برسد اما واقعیت آن است که شما برای تولید ویدیوهای مورد نظر خود کار دشواری در پیش ندارید.

به عنوان مثال برای تولید و انتشار ویدیو مورد نظرتان نیازی نیست شخصا جلوی دوربین ظاهر شوید. همچنین توجه داشته باشید که هدف از ساخت ویدیو و انتشار آن در فضای مجازی تولید یک ویدیوی تبلیغاتی یا برندسازی نیست ، بلکه هدف از انجام این کار آن است که بتوانید در راستای افزایش بازدید سایت خود گام موثری بردارید. شما به راحتی خواهید توانست مقالاتی را که در وب سایتتان موجود است به شکل ویدیو در آورده و این ویدیوها را مجددا در وب سایت های دیگر منتشر نمایید. این کار در افزایش بازدید سایت شما بسیار موثر خواهد بود.

برای ساخت ویدیو از مقالات سایت کافی است یکی از مقاله های وب سایت خود را که آن را از قبل نوشته اید انتخاب نمایید و سپس محتوای آن را در پاورپوینت به صورت تیتروار بنویسید. در مرحله بعد می توانید تمامی مطالبی که در مقاله نوشته اید را در یک ویدیو صحبت کنید. شما می توانید به منظور فیلم برداری از پاورپوینتی که ساخته اید نرم افزار snagit را مورد استفاده قرار دهید.

راهکار دیگری که برای تولید و انتشار ویدیو در جهت افزایش بازدید سایت خود می توانید در پیش بگیرید این است که از مراحل مختلف انجام دادن یک کار فیلمی تهیه کنید و سپس فیلم آماده شده را به صورت ویدیوی آموزشی در دید مخاطبان خود قرار دهید. توصیه ما این است که در هنگام تولید ویدیوهای آموزشی برای وب سایت خود دست به تولید ویدیوهایی بزنید که پرطرفدار باشند. به طور مثال یکی از ویدیوهایی که جزو پرطرفدارترین ویدیوهای منتشر شده بوده است ویدیویی است که قرار دادن شماره تلفن ایران در تبلیغات گوگل را نشان می دهد.

 

تولید و انتشار ویدیو

 

تولید و انتشار ویدیو به منظور افزایش بازدید سایت

بعد از این که ویدیوی مورد نظر خود را تهیه کردید نوبت به آن می رسد که ویدیوی مورد نظر را در مکان مناسبی منتشر کنید تا از این طریق بتوانید بازدید وب سایت خود را بالا ببرید. یکی از بهترین کارهایی که می توانید در جهت افزایش بازدید سایت خود از طریق انتشار ویدیوها انجام دهید به اشتراک گذاشتن آنها در سرویس هایی است که برای این کار ایجاد شده اند. شما می توانید در سرویس های اشتراک ویدیوهای ایرانی یک کانال ایجاد کنید و ویدیوهای مورد نظر خود را در این سرویس ها به اشتراک بگذارید.

از آن جایی که این سرویس ها بازدیدهای فراوانی به صورت روزانه دارند و مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب می کنند انتشار ویدیو از این طریق می تواند بازدید سایت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. سرویس هایی همچون آپارات، تماشا، نماشا، نمایش و… بازدیدهای قابل توجهی دارند و به همین جهت بهره گیری از امکانات موجود در آنها بسیار مفید و موثر خواهد بود. بنابراین لازم است پروفایل خود را تکمیل نمایید و حتما نیز آدرس وب سایت خود را در کانال هایتان قرار دهید.

به این شکل می توانید اطمینان داشته باشید به محض آن که مخاطبان ویدیوی شما را مشاهده کردند به صفحه اصلی کانالی که ساخته اید مراجعه می کنند و بر روی آدرس وب سایت شما که در کانال وجود دارد کلیک می کنند تا از این طریق بتوانند با وب سایت شما آشنایی بیشتری پیدا کنند. یک راهکار دیگر نیز آن است که ویدیوهای تولیدی خود را در سایت های آموزشی به طور مثال فرانش، وب یاد، فرادرس و… آپلود نمایید.

 

با انجام این کار شما قادر خواهید بود به راحتی و بدون صرف هیچ هزینه ای ویدیوهای مورد نظرتان را در معرض بازدید میلیون ها کاربر قرار دهید. یکی از مزیت هایی که چنین سایت هایی از آن برخوردار می باشند آن است که این سایت ها جنبه آموزشی داشته و در آنها مانند آپارات و… ویدیوهای متفرقه نمایش داده نمی شود. این موضوع سبب می شود انتشار ویدیوهای شما به شکلی هدفمندتر انجام شود و در معرض دید مخاطبان حقیقی آنها قرار گیرد و در نتیجه سبب افزایش بازدید سایت شما گردد.

همچنین سیستم هوشمند زیزی گو ، امکان افزایش بازدید ویدیو را برای شما فراهم نموده تا پس از تولید و انتشار ویدیو ، از این طریق ، اعتبار ویدیو آپلود شده را افزایش داده و کاربران را ترغیب به مشاهده آن نمایید.

ارسال پاسخ